Şubelerimiz

Şubelerimiz

Selçuk Ecza Deposu, kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerinin ilaca kolay erişimini ilke edinen bir anlayışla faaliyet gösterdiği için, yatırımlarının önemli bir kısmını dağıtım alanına kanalize etmiştir. Kent içine dağıtımda kullanılan sepetli bisikletlerden bu yana, şubeleşmeye paralel olarak gelişim gösteren dağıtım anlayışı, Selçuk Ecza Deposu'nun günümüzdeki güçlü konumunun da temelini oluşturmuştur.

Selçuk Ecza Deposu bünyesinde görev alan 2000'den fazla araç, günün 24 saati, yurdun dört bir yanında ilaca ihtiyaç duyulan her anda ve her noktada eczanelerin ihtiyacına cevap vermektedir. Moto-kurye uygulaması, ilaç ulaştırma işini hızlandırmakta ve eczacılarımızın memnuniyetiyle karşılanmaktadır. Yine bazı ilaçların "Soğuk Zincir" koşullarına uygun olarak sevk edilmesi için, her şubesinde soğuk hava odaları oluşturmuştur.

Selçuk Ecza Deposu, sektörde yarattığı güven duygusu ve müşteri odaklı çalışma anlayışına paralel olarak ilaç dağıtımı ile ilgili her türlü gelişmeyi, yeniliği takip ederek uygulamakta ve en iyi hizmeti sunma amacıyla da dağıtımda görevli çalışanlarını sürekli eğitmektedir.

Selçuk Mail
|
Bilgi Toplumu Hizmetleri