Yöneticiler

Yöneticiler

M.Sonay GÜRGEN - Yönetim Kurulu Başkanı

1956 yılında Konya'da doğan M. Sonay Gürgen, orta ve lise öğrenimini Konya Maarif Koleji'nde tamamladıktan sonra lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İşletme-Maliye Bölümü'nden almıştır. Çalışma hayatına 1976 yılında Selçuk Ecza Deposu A.Ş. İstanbul Şubesinde başlayan Gürgen, 1977-1982 yılları arasında sipariş hazırlama, muhasebe, satış ve satın alma departmanlarında çalışmıştır. 1982-1993 yılları arasında ise Selçuk Ecza Deposu A.Ş. İstanbul Şubesi Müdürü olarak görev yapan Gürgen, 1993 yılından itibaren de Selçuk Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerini üstlenmiştir. Gürgen, halen Selçuk Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Selçuk Ecza Deposu A.Ş.'de üstlendiği bu görevlerinin yanı sıra Selçuk Ecza Holding grup şirketlerinden As Ecza Deposu A.Ş., Selçuk Ecza Holding A.Ş., Selçuklu Turizm ve İnşaat A.Ş., Mamsel İlaç San. ve Tic. A.Ş ve Tez Trans Lojistik A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı'nda da Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta olan Gürgen, grup dışında Ecza Depocuları Derneği Başkanı ve İ.E & Menarini Grubu'n yönetim kurulu başkanıdır. İyi düzeyde İngilizce bilen Gürgen, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mehmet YILMAZ  - Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1956 yılında Konya'da doğan Mehmet Yılmaz, lise öğrenimini Konya Karatay Lisesi'nde tamamladıktan sonra Konya Eğitim Enstitüsü'nden 1981 yılında mezun olmuştur. Çalışma hayatına 1972 yılında Selçuk Ecza Deposu A.Ş.'de başlayan Yılmaz, 1972-1998 yılları arasında sırasıyla Sipariş Hazırlama Bölümü, Sipariş Alma Bölümü, Şube Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Yılmaz, halen Selçuk Ecza Deposu A.Ş.'de Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarakgörev yapmaktadır. Selçuk Ecza Deposu A.Ş.'de yürüttüğü bu görevlerine ek olarak Yılmaz, aynı zamanda Aksel Ecza Deposu Tic. A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanı, As Ecza Deposu Tic. A.Ş. ve Tez Trans Lojistik A.Ş.'de  Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir.

İbrahim Haluk ÖĞÜTÇÜ - Yönetim Kurulu Üyesi

1952 yılında Konya'da doğan İbrahim Haluk Öğütçü, lise öğrenimini Konya Ticaret Lisesi'nde tamamladıktan sonra Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İktisat Bölümü'nden lisans derecesini almıştır. Çalışma hayatına Selçuk Ecza Deposu A.Ş.'de 1972 yılında muhasebe memuru olarak başlayan Öğütçü, sırasıyla 1977 yılında Adana Muhasebe Müdürlüğü'ne, 1979 yılında Şube Müdürlüğü'ne, 1998 yılında ise Bölge Koordinatörlüğü'ne yükselmiştir. 2003 yılından beri ise halihazırda yürütmekte olduğu Selçuk Ecza Deposu A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevine getirilmiştir. Aynı zamanda Aksel Ecza Deposu Tic. A.Ş. ve Mamsel İlaç San. ve Tic. A.Ş.'de  Yönetim Kurulu Başkan Vekili, As Ecza Deposu Tic. A.Ş.'de yönetim Kurulu Üyesi, Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı'nda Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu üyesidir.

Ali AKCAN - Yönetim Kurulu Üyesi

1948 yılında Gaziantep ili İslahiye ilçesinde doğan Ali Akcan, lise öğrenimini Antakya Lisesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme ve Maliye Bölümlerinden lisans derecesini almıştır. Çalışma hayatına 1969 yılında Ümran Çelik Boru Sanayii A.Ş.'de başlayan Akcan 1975 yılına kadar burada çalıştıktan sonra 1975-1987 yılları arasında Alarko Holding A.Ş. Mali İşler ekibinde ve 1987-1996 yılları arasında Diler Holding A.Ş.'de yine Mali İşler ekibinde yönetici olarak görev yapmıştır. 1996 yılından beri Selçuk Ecza Deposu A.Ş.'de önce Muhasebe Müdürü daha sonra ise Mali İşler Koordinatörü olarak görev yapan Akcan, halihazırda bu görevinin yanı sıra Şirket'te yönetim kurulu üyeliği görevini de üstlenmektedir. Akcan, yürütmekte olduğu bu görevlerinin yanı sıra, Selçuk Ecza Holding A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Aksel Ecza Deposu Tic. A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi ve  Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı'nda Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu üyesidir.

Selçuk Mail
|
Bilgi Toplumu Hizmetleri